Αποτελέσματα 9ου Μαραθωνίου Ωραιοκάστρου

Αποτελέσματα  Μαραθωνίου

Γενική Κατάταξη:

Σουμαλιάς Ζήνων                     03:18:25

Σεμαδάκης Κωνσταντίνος        03:20:45

Γερομίχαλος Ευάγγελος           03:26:15

Κατηγορίες ανδρών:

18 – 34

Ζεμαδάκης Κωνσταντίνος        03:20:45

Δόλλας Κωνσταντίνος              03:33:03

Αυγέρης Γεώργιος                    04:10:43

35 – 39

Γερολουκάς Θεοχάρης             03:35:20

Κατσαγάνης Κωνσταντίνος     03:44:43

Υφαντής Ευστράτιος                04:05:45

40 – 44

Κούτκος Ευάγγελος                 03:30:00

Μπέρης Θεόδωρος                   03:37:40

Χρυσοστομίδης Νικόλαος       03:40:50

45 – 49

Κολυμπάρης Δημήτριος           03:43:15

Δελλόγλου  Στυλιανός              03:43:30

Γεωργίου Γεώργιος                   03:56:46

50 – 54

Μυγδάνης Νικόλαος                 03:46:00

Κόντος Κωνσταντίνος              03:55:10

Τσαγκεράς  Γεώργιος               04:00:54

55 – 59

Γερομίχαλος Ευάγγελος            03:26:40

Χουμκοσλής Αβραάμ                03:35:10

Κωνσταντόπουλος Δημήτριος   03:49:20

60 – 64

Τζαμπάζης  Αθανάσιος              03:56:29

Κωκονιάς Αναγνώστης              04:16:56

Ψαρρός Επαμεινώνδας              04:29:18

65+

Τσιμπλής Ιωάννης                     03:37:29

Κάταλος Αντώνης,                    04:26:00

Γυναικών Μαραθωνίου

Γεν. Κατάταξη

Γεωργιάδου Τριάδα                   03:41:00

Καλλία Ελένη                            03:44:07

Τσιφλίδου Κούλα                      03:53:48

18-34

Γκαλλία Ελένη                          03:44:07

Κιντράτ  Βιολέτα                       04:11:00

40 – 44

Τσιφλίδου Κούλα  

 

Αποτελέσματα κατηγοριών Λαϊκού

Γενική  Κατάταξη

Παπαδημητρίου Αντώνης                00:35:43

Κωνσταντινίδης Κοσμάς                 00:37:38

Γάζος Δημήτριος                              00:37:38

18 – 34

Παπαδημητρίου Αντώνης                00:35:04

Στρόλιος Γεώργιος                          00:39:33

Κωνσταντίνου Φώτης                      00:41:02

35 – 38

Γάζος Δημήτριος                             00:37:38

Πέτσος     Χρήστος                          00:41:15

Κοτσαγιαννίδης Χρυσοβαλάντης    00:41:40

40 – 44

Κωνσταντινίδης Κοσμάς                 00:37:38

Παντακίδης    Σπύρος                      00:39:18

Ρουσσόπουλος Δημήτριος               00:41:05

45 – 49

Χαραλαμπίδης Γεώργιος                  00:39:40

Φιούνης  Στέλιος                             00:42:50

Ζαχαρόπουλος Ευθύμιος                 00:43:03

50 – 54

Τεντζιδης Στάθης                             00:42:08

Γάκης Νικόλαος                               00:43:20

Ρετσέπης Στέλιος                             00:46:10

55 – 59

Σουπιάδης Χρυσόστομος                 00:41:17

Σιούλας Νικόλαος                            00:43:15

Σφιλτσέρης Ξενοφών                       00:43:50

60 – 64

Παπαθωμάς Χάρης                          00:42:38

Λάππας  Διονύσης                           00:46:52

Τριανταφύλλου Νικόλαος               00:51:25

65 – 69

Βαϊραμίδης Στέφανος                      00:53:20

Τσανακτσίδης Νικηφόρος               01:05:10

70+

Άμποτ Ιούλιος                                  00:51:12

 

Κατηγορίες γυναικών

Γεν.Κατάταξη: Γεωργιάδου Βαρβάρα  00:43:33

Μπουντώλα Μερόπη    00:46:55

18 – 34

Γεωργιάδου Βαρβάρα                           00:43:33

Μπουντώλα Μερόπη                            00:46:55

Καλογεροπούλου Ευγενία                    00:52:33

35 – 39

Καραγεωργάκη Βασιλική                      00:43:28

40 – 45

Μαυρουδή Κυριακή                               00:51:57

Καλαθέρη Ευρυδίκη                              00:55:35

50 – 54                                      

Τσομπάνη Παρασκευή                           00:58:03

65+

Βίγκα Δέσποινα                                      00:56:10

 

Εφήβων

Λιοτήρης Γεώργιος

Τσομπανίδης Μάκης

Ζαφείρης Χαρίσιος

Βάδην

Παπαδόπουλος Χαράλαμπος          00:53:20

Γκούτνα Άννα                                 00:57:23

ΑΜΕΑ

Γιαγκόζογλου Παντελής                 00:50:48

Κοτσαμπάσης Κων/νος                  01:15:00

Αγόρια:

Παραδεισόπουλος Κωνσταντίνος

Χαραλαμπίδης Μάριος

Κορίτσια

Δροσοπούλου Αλεξάνδρα

Αμπεριάδου Μάγδα

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΛΑΙΚΟΥ

 

 

1ος    Παπαδημητρίου Αντώνης              00:35:43

2ος    Κωσταντινίδης Κοσμάς                 00:37:38

3ος    Γάζος Δημήτριος                            00:37:38

4ος    Παντακίδης    Σπύρος                     00:39:18

5ος    Στρόλιος Γεώργιος                         00:39:33

6ος    Χαραλαμπίδης Γεώργιος                00:39:40

7ος    Κωνσταντίνου Φώτης                     00:41:02

8ος    Ρουσσόπουλος Δημήτριος              00:41:05

9ος    Κατσινάρος Τιμολέων                    00:41:10

10ος  Πέτσος Χρήστος                             00:41:15

11ος  Σουπιάδης Χρυσόστομος               00:41:17

12ος  Κοτσαγιαννίδης Χρυσοβαλάντης   00:41:40

13ος  Τεντζίδης Στάθης                            00:42:08

14ος  Βασάρας Αλέξανδρος                     00:42:29

15ος  Παπαθωμάς Χάρης                         00:42:38

16ος  Φιούνης  Στέλιος                            00:42:50

17ος  Ζαχαρόπουλος Ευθύμιος                00:43:03

18ος  Σιούλας Νικόλαος                          00:43:15

19ος  Γάκης Νικόλαος                             00:43:20

20ος  Καραγεωργάκη Βασιλική               00:43:28

21ος  Γεωργιάδου Βαρβάρα                     00:43:33

22ος  Σφιλτσέρης Ξενοφών                      00:43:50

23ος  John Saint Claire                             00:44:15

24ος  Tarba Klodjan                                 00:44:33

25ος  Μπουγιάρ Χότζα                             00:45:10

26ος  Λάμπρος Πανάγος                           00:45:20

27ος  Παπαδόπουλος Ιωάννης                  00:45:56

28ος  Αιβαλιώτης Παναγιώτης                 00:45:59

29ος Ρετσέπης Στέλιος                            00:46:10

30ος  Ραγκούσης Χρήστος                       00:46:18

31ος  Τσακιρίδης Βασίλης                        00:46:25

32ος  Κρυστάμτσης Γιάννης                     00:46:33

33ος  Λάππας Διονύσης                            00:46:52

34ος  Μπουντώλα Μερόπη                       00:46:55

35ος  Μπαλότογλου Αλέξανδρος             00:47:03

36ος  Σεμιχανίδης Αθανάσιος                   00:47:10

37ος  Δούκας Ιωάννης                              00:47:20

38ος  Ρεβάνογλου Αντρέας                       00:47:53

39ος  Βασιλειάδης Άγγελος                      00:48:33

40ος   Καραμουζάς Νικόλαος                    00:48:46

41ος  Εμμανουηλίδης Δημήτρης               00:49:30

42ος  Εμμανουηλίδης Αντώνης                 00:49:30

43ος  Μέλλιος Άγγελος                             00:49:35

44ος  Αγριανίδης Γεώργιος                       00:49:43

45ος  Δούκας Νίκος                                  00:49:47

46ος  Φωτιάδης Κων/νος                           00:49:53

47ος  Γεωργούλας Παναγιώτης                 00:49:58

48ος  Δημητρίου Αθανάσιος                      00:50:03

49ος  Παρούσης Γεώργιος                         00:50:12

50ος  Βασιλειάδης Σεραφείμ                      00:50:21

51ος  Μπουγέτσας Αθανάσιος                   00:50:33

52ος  Βίγκος Μιχάλης                                00:50:48

53ος  Πατσιάνης Στράτος                          00:51:07

54ος  Άμποτ Ιούλιος                                  00:51:12

55ος  Γιαρματσίδης Νικόλαος                   00:51:23

56ος  Τριανταφύλλου Νικόλαος                00:51:25

57ος  Στεργιάδης Σταμάτης                       00:51:30

58ος  Νικολαίδης Αναστάσιος                   00:51:45

59ος  Μαυρουδή Κυριακή                         00:51:57

60ος  Σασάκαρος Κωσταντίνος                 00:52:03

61ος  Τσιπανίτης Δημήτρης                       00:52:15

62ος  Καλογεροπούλου Ευγενία                00:52:33

63ος  Βαιραμίδης Στέφανος                       00:53:20

64ος  Χαιδας Στράτος                                00:54:20

65ος  Αποστολίδης Σάββας                        00:54:30

66ος  Καραλιάς Θωμάς                              00:54:40

67ος  Κουσίδης Παναγιώτης                      00:54:53

68ος  Νικηφορίδης Νικηφόρος                   00:55:10

69ος  Μυστρίδης Χρήστος                          00:55:22

70ος  Καλαθέρη Ευρυδίκη                          00:55:35

71ος  Κοκκινογούλης Χαράλαμπος            00:55:50

72ος  Βίγκα Δέσποινα                                 00:56:10

73ος  Μαρίγκος Χρυσοβαλάντης                00:56:22

74ος  Δούκας Νεκτάριος                             00:56:40

75ος  Λαμπριανίδης Αναστάσιος                00:56:47

76ος  Κάτρης Χρήστος                                00:57:12

77ος  Τσομπάνη Παρασκευή                       00:58:03

78ος  Δημητριάδης Στάυρος                        00:58:22

79ος  Χατζίκος Γρηγόρης                            00:59:10

80ος  Παπαδόπουλος Κωσταντίνος             00:59:45

81ος  Σπλαγκούνιας Μιχάλης                      00:59:53

82ος  Κανσίζογλου Ιωάννης                        00:59:55

83ος  Νικολόπουλος Ηλίας                          01:01:22

84ος  Καλιαντζής Δημήτρης                        01:02:10

85ος  Γκογκίδης Γεώργιος                           01:02:30

86ος  Τσανακτσίδης Νικηφόρος                  01:05:10

87ος  Λιοτήρης Δημήτρης                            01:08:12

88ος  Ζώκα Μαρία                                        01:10:05

89ος  Σταυρόπουλος Θεόδωρος                   01:16:00

90ος  Κανσιζόγλου Αλέξανδρος                  01:20:00

11 δρομείς έτρεξαν εκτός συναγωνισμού καθότι δεν

δήλωσαν  μέχρι την τακτή ημερομηνία και  4 εγκατέλειψαν.

 

ΕΦΗΒΟΙ

1ος  Λιοτήρης Γιώργος

2ος  Τσομπανίδης Μάκης

3ος  Ζαφείρης Χαρίσιος

Σύνολο εφήβων  15 δρομείς έφηβοι.

 

ΠΑΙΔΙΑ 1000 ΜΕΤΡΑ

Αγόρια:

1ος Παραδεισόπουλος Κωνσταντίνος

Κορίτσια:

1η Δροσοπούλου Αλεξάνδρα

 

Συνολικά έλαβαν μέρος   30 αγόρια και κορίτσια που βραβεύτη-

καν όλοι με ένα χρυσό μετάλλιο που έφερε την προτομή της

Ολυμπιάδας.

 

ΕΙΔΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ

1ος  Γιαγκόζογλου Παντελής           00:50:48

2ος  Κοτσαμπάσης Κων/νος             01:15:00

 

ΒΑΔΗΝ

Αντρες:

1ος Παπαδόπουλος Χαράλαμπος          00:53:20

Γυναίκες:

1η  Γκούτνα Άννα                                  00:57:23

 

Σύνολο  αθλητών βάδην   9 δρομείς.

ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΙΑ

 

1ος Ιωάννου Χρήστος                          00:20:50

2ος Αηδονίδης Ελευθέριος                  00:21:01

3ος Πολάτογλου Βασίλης                    00:21:10

4η Σαρπότα Αναστασία

5ος Γόκτσης Πέτρος

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ

 

1ος     Σουμαλιάς Ζήνων                       03:18:25

2ος     Σεμαδάκης Κωνσταντίνος          03:20:45

3ος       Γερομίχαλος Ευάγγελος             03:26:15

4ος     Κούτκος Ευάγγελος                    03:30:00

5ος     Δόλλας Κωνσταντίνος                03:33:03

6ος     Χουμκοσλής Αβραάμ                 03:35:10

7ος     Γερολουκάς Θεοχάρης               03:35:20

8ος     Τσιμπλής Ιωάννης                      03:37:29

9ος     Μπέρης Θεόδωρος                     03:37:40

10ος   Γεωργιάδου Τριάδα                    03:41:00

11ος   Χρυσοστομίδης Νικόλαος          03:40:50

12ος   Κολυμπάρης Δημήτριος             03:43:15

13ος   Καλλία Ελένη                             03:44:07

14ος   Κατσαγάνης Κωνσταντίνος        03:44:43

15ος   Μυγδάνης Νικόλαος                  03:46:00

16ος   Τσιούρβας Νικόλαος                  03:49:10

17ος  Κωνσταντόπουλος Δημήτριος   03:49:45

18ος  Δελλόγλου  Στυλιανός               03:50:20

19ος  Τσιφλίδου Κούλα                       03:53:48

20ος  Κόντος Κωνσταντίνος                03:55:05

21ος  Τζαμπάζης  Αθανάσιος               03:56:29

22ος  Γεωργίου Γεώργιος                     03:56:46

23ος  Τσαγκεράς  Γεώργιος                 04:00:54

24ος  Τσιντσάρ Ζόραν                          04:01:50

25ος  Πούλιος Αλέξανδρος                  04:03:23

26ος  Υφαντής Ευστράτιος                   04:05:45

27ος  Αυγέρης Γεώργιος                     04:10:43

28ος  Κιντράτ  Βιολέττα                      04:11:00

29ος    Ζητάκης Πάυλος                        04:16:56

30ος    Κωκονιάς Αναγνώστης               04:19:00

31ος    Κάταλος Αντώνης                       04:26:00

32ος    Γιαπιτζόγλου Χρήστος                04:27:58

33ος   Ψαρρός Επαμεινώνδας                04:29:18

34ος    Στεφανίδης Θεόφιλος                  04:33:00

35ος    Πατσογιάννης Νικόλαος              04:33:45

 

Δήλωσαν συνολικά 53 δρομείς για το Μαραθώνιο

παρουσιάστηκαν 43.  Οι 3 από αυτούς, ο Στόϊκος

Μιλτιάδης, ο Αρμενίνης Αθανάσιος και ο Μαυρου-

δής Γεώργιος έθεσαν τον εαυτό  τους στην υπηρεσία

της Οργάνωσης ως εθελοντές και 5 εγκατέλειψαν λό-

γω τραυματισμών.